Vítejte na stránkách punkové kapely.
Vodafest_velky.jpg
Kapela ŽUFAN doplňujě svá vystoupení o VODA FEST 2013.
tumblr_mbbvh5AQoK1rrvo74o1_500.jpg
Vážení a je to tady!
Nedočkaví se právě dočkali. Vlevo na snímku můžete vidět předek obalu naší nové desky, která dostala jednoslovný název ZELENÁ. Album obsahuje šest zbrusu nových pecek. Natáčení a míchání desky proběhlo ve studiu D.P. Prodej CD se chystá, zatím je zakázka ve výrobním procesu. Zájemci si mohou cdéčko následně koupit na koncertech nebo objednat přes náš web(viz. kontakty). Kapela slibuje, že většina věcí zazní i na následujících koncertech.

Na bandzone.cz si můžete poslechnout dvě zveřejněné skladby Hakkinen a Elton.
420313_10150607338526094_451125808_n.jpg
Kapela ŽUFAN v současné době dokončuje svou novou placku. "Vše máme již nahráno" sděluje kytarista Kox, a v zápětí jej doplňuje zpěvák Šaman: "Teď makáme na grafice obalu.... až to bude hotový, hned to pustíme do světa". Jak jsme se dozvěděli, bude se jednat o klasickou "žufanskou" desku plnou punkových riffů a energie. Texty by měly být opět věnovány prověřeným tématům jako alkoholu, dívkám a protestu. Nejmladší člen(pozn. nikoliv věkem) uskupení basák Běhy s úsměvem říká: "Po vydařeným turné k 10ti letům existence kapely, jsme museli naše fanoušky odměnit. Dík jim patří za hojnou účast na koncertech a taky, že nás stále mají rádi a poslouchají". Nezbývá, než počkat, kdy bude uveřejněno datum vydání. Proto pozorně sledujte nadále aktulaity!
Fotky z oslav - obrázek

Fotky z oslav - obrázek

V rubrice Fotogalerie naleznete fotky z našeho hlavního koncertu "Tour 10 let existence".
ŽUFAN SLAVIL - obrázek

ŽUFAN SLAVIL - obrázek

Neuvěřitelných 10 let oslavila, nebojím se říci, nyní již legendární punkrocková kapela ŽUFAN z Jihlavska. Vyvrcholení celé oslavně pojaté tour „10 let existence“ se odehrálo na osvědčeném místě a to v klubu Ježek v Jihlavě. Nebyly to nějak grandiózně pojaté oslavy, to by se k punkáčům ani nehodilo, ale šlo prostě o nefalšovaný punkový večer plný hostů, poga a surového punku. Zahrály spřátelené kapely i bývalý člen Pája, který byl u zrodu této punkové hydry. Přejeme tedy Žufanu hodně muziky, koncertů a fans minimálně i do druhé desetiletky.

Děkujeme za návštěvu...Žufan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one